Wnętrza i ogród

Oświetlenie podłogowe marki Paulmann

Wybór oświetlenia do mieszkania czy domu nie należy do najłatwiejszych – ze względu na bardzo dużą dostępność modeli na rynku łatwo się ,,zagubić” … zresztą tak było w moim przypadku.

Salon jest sercem naszego domu ,dlatego też poświęciłam sporo czasu na wybór lamp podłogowych. Chciałam by były spójne z całością domu i funkcjonalne – myślę, że mi się to udało:)

Jak wybrać lampy do salonu?

Przy wyborze dodatkowego oświetlenia do salonu warto wziąć pod uwagę przede wszystkim styl wnętrza, jego wielkość , oraz funkcję jaką powinny spełniać lampy i ich parametry.

W naszym domu jest sporo metalowych dodatków w czarnym kolorze więc nie ukrywam, że jednym z kryteriów moich poszukiwań był materiał wykonania (metal ) oraz kolor (czerń).

Tym sposobem wybrałam dwie lampy LED Smart Home Zigbee Puric Pane
Model ten ma głowice punktowe, które można obracać dzięki czemu można je ustawić wg. indywidualnych upodobań. U mnie sprawdzają się idealnie do czytania:). Lampy można ściemniać automatycznie dzięki bezprzewodowemu pilotowi SmartHome Zigbee Gent.

Całości w naszym wnętrzu dopełnia lampa Narve z prostą, metalową podstawą i materiałowym kloszem. Od razu przykuła moją uwagę swoim wygiętym stojakiem w postaci trójnogu. Lampa emituje bardzo przyjemne dla oka światło i idealnie wpasowała się w nasz salon.

Jeśli szukacie fajnego oświetlenia wewnętrznego czy też zewnętrznego koniecznie zajrzyjcie na https://www.paulmann.pl/ znajdziecie tam ogromny wybór lamp, które nadadzą charakteru Waszemu wnętrzu oraz inspiracji.

Ps. Marka ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników także możecie śmiało na nich postawić.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *