Bez kategorii,  Dzieci

Jedna z najlepszych metod nauki języka angielskiego dla dzieci i nie tylko! 

Kilkanaście lat temu miałam okazję wyjechać do Anglii podczas wakacji i pamiętam jak bardzo byłam zawstydzona kiedy musiałam się do kogokolwiek odezwać. 

To samo zauważyłam u mojej Jagody podczas tegorocznych wakacji. 

Mając na uwadze swoje własne doświadczenia i wiedząc, jak pozytywnie nauka języka wpływa na rozwój dziecka, poszerzając przy tym jego horyzonty, szukałam rozwiązania tej sytuacji. 

Tak właśnie trafiłam na firmę Angloville, która stosuje jedną z najlepszych metod nauki języka angielskiego zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Czym jest program Angloville?

Angloville tworzy angielskie wioski w Polsce i za granicą. To takie miejsce, które odtwarza warunki życia w anglosaskim kraju. 
Warto wspomnieć, że Angloville było pionierem programów wyjazdowych z native speakerami. 
Fakt, iż są to obozy wyjazdowe, sprawia, że dziecko całkowicie koncentruje się na nauce, całkowicie tego nie dostrzegając, bo robi to poprzez zabawę. 
Na obozie dzieci mają styczność z native speakerami z całego świata i mówią wyłącznie w języku angielskim. 
Poprzez rozmowę i zabawę, przełamują barierę językową i poprawiają pewność siebie. 7 dni obozu to aż 60- 70h aktywnego kontaktu z językiem. 
Uzależnione jest to od wieku dziecka i wybranego programu językowego. 

Dla przykładu:


• Program Angloville Kids przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia odbywają się w małych grupach gdzie na każde sześć osób przypada jeden Native Speaker, a dziecko spędza 60 h na zabawie w języku angielskim; 


• Program Angloville Junior jest dla dzieci w wieku 11-18 lat. Spędzają one 70h na przeróżnych aktywnościach w języku angielskim. Grupa Angloville Junior Ski dla dzieci w wieku 11-18 lat. Jest to połączenie obozu narciarskiego z kursem językowym z native speakerami i trenerami anglojęzycznymi;


• Program Angloville Junior Plus — obóz w Londynie dla dzieci w wieku 11-18 lat. Tutaj dzieci przez siedem dni mają aktywny kontakt z językiem angielskim w naturalnych warunkach. Znajdą również czas na zwiedzanie Londynu, Cambridge i Oxfordu. 

Co Wasze dzieci zyskają wybierając wyjazd językowy Angloville? 

Korzyści jest naprawdę wiele, ale te najistotniejsze to:

  • Intensywny kurs, który pomoże przełamać barierę językową i nabrać pewności siebie; 
  • Ćwiczenie praktycznych umiejętności prowadzenia rozmów życia codziennego; 
  • Dzieci poznają różne akcenty (UK, USA, Australia, Irlandia);
  • W zależności od wyboru obozu będą mogły przez 6-11 dni całkowicie zanurzyć się w języku w Angielskiej Wiosce. Zapewnione 60-70 h aktywnej komunikacji w języku angielskim. 

Co ważne Angloville prowadzi również zajęcia dedykowane osobom dorosłym. Dlatego też jeśli chcielibyście podnieść swoje kompetencje, awansować, zdobyć certyfikat językowy czy też wyjeżdżacie do pracy za granicę pobyt w Angielskiej Wiosce, będzie dla Was idealny. 
Pozwoli nabyć pewności siebie w mówieniu oraz nauczyć się angielskiego w naturalnym środowisku czego nie znajdziecie w tradycyjnych kursach językowych. 

Zapraszam was do odwiedzenia strony internetowej https://angloville.pl/ , na której możecie zgłębić temat kursu, sprawdzić przykładowe harmonogramy dnia, sprawdzić dostępne terminy, a także poczytać opinie o kursie.

Wpis powstał we współpracy z Angloville

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *